porcelánka Míšeň - Dekorativní mísa I.

Porcelán, průměr 32 cm. Značeno Míšeň.

Pozn.: Mírně poškozeno, mimořádně kvalitní provedení.

porcelánka Míšeň
78328. Dekorativní mísa I.
Dražba ukončena:15.06.2022 21:49:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč