porcelánka Míšeň

57781. Alegorie léta

popis: Porcelán, výška 14 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 28 dnů, 5 hodin

konec dražby: 09.06.2021 19:47:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč

1 100 Kč 09.05.2021 22:04:42 7513
1 000 Kč 16.04.2021 9:26:22 1040