porcelánka Míšeň - Alegorie léta

Porcelán, výška 14 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

porcelánka Míšeň
57781. Alegorie léta
Dražba ukončena:09.06.2021 19:52:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč