Polovina 19. století - Zrcadlo

Rozměry s rámem 158x83 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

78284. Zrcadlo
Dražba ukončena:15.06.2022 22:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč