polovina 19. stol. - Konvolut 5 vedut - Wiesbaden

Konvolut 5 ocelorytin, cca pol. 19. století, číslováno pod tiskem, podpis tužkou vpravo dole, 26x19 cm. Volné listy. Zobrazené náměty - Fontána a barokní kostel, U Lycea I., Nový lázeňský dům, Ludvíkovo náměstí.

polovina 19. stol.
87111. Konvolut 5 vedut - Wiesbaden
Dražba ukončena:07.12.2022 23:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo