podle Petra Pavla Rubense ryl Etienne Fessard - Feste Flamande

Mědirytina, 42x76 cm. Signováno v tisku. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu pečeť.

Nejdelší strana: 87 cm

podle Petra Pavla Rubense ryl Etienne Fessard
84306. Feste Flamande
Dražba ukončena:12.10.2022 21:51:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč