podle Lea Merritta - Merry Maids

Heliogravura, 51x76 cm. Signováno vpravo dole. Rám, sklo.

Pozn.: Poškozeno.

podle Lea Merritta
58343. Merry Maids
Dražba ukončena:15.04.2021 21:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč