podle Gustava Klimta

61049. Danae

popis: Akryl na plátně, 70x70 cm. Nesignováno. Nerámováno.

dražba ukončena: 01.07.2021 21:47:32

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč