počátek 20. stol. - Lovecký nůž Bowie

Celková délka: 38 cm. Typ knife, rukojeť z paroží. Pochva kožená - neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

počátek 20. stol.
80020. Lovecký nůž Bowie
Dražba ukončena:13.07.2022 22:54:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč