počátek 20. stol. - Korbel s cínovým víčkem

Sklo broušené, malba emailem, výška: 24 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

počátek 20. stol.
12637. Korbel s cínovým víčkem
Dražba ukončena:21.09.2017 20:26:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč