Po roce 1920 - Starožitný střelecký terč

Malba na dřěvě, průměr 39 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Pozdější provedení z 1. poloviny 20. století.

87134. Starožitný střelecký terč
Dražba ukončena:07.12.2022 22:39:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč