Pleiner, Petrák, K. Vodák, M. Albich a další - Konvolut 56 kreseb

Kresby, od 27x31 cm do 12x9 cm. Některé signovány. Ilustrace ke knihám Případ němého svědka, Případ krásné zpěvačky, Narcisek a další. Většina pasparty, ostatní volné listy.

Pozn.: Některé mírně poškozeny.

Pleiner, Petrák, K. Vodák, M. Albich a další
59507. Konvolut 56 kreseb
Dražba ukončena:13.05.2021 19:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč