Kresby, od 27x31 cm do 12x9 cm. Některé signovány. Ilustrace ke knihám Případ němého svědka, Případ krásné zpěvačky, Narcisek a další. Většina pasparty, ostatní volné listy. Pozn.: Některé mírně poškozeny.