Piero di Cosimo - V Betlémě

Mědirytina, 18x26 cm. Nesignováno. Volný list z části nalepen na papíře.

Pozn.: Poškozeno.

o autorovi: 1462 – 1521
Florentský renezanční malíř.

69592. V Betlémě
Dražba ukončena:08.12.2021 23:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč