Petr Tučný

59340. Zlatoperý čas - komplet 8 grafických listů

popis: Litografie, všechny 25x17 cm. Nesignovány. Volné listy.

zbývá:

konec dražby: 12.05.2021 19:42:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 12.05.2021 12:58:33 4656
500 Kč 12.05.2021 11:32:50 754