Petr Fišárek - Konvolut 2 prací - Abstrakce

Olejomalby, 70x100 cm a 90x80 cm. Signovány Fišárek 97 a Fišárek 82. Nerámovány.

o autorovi: 1953
Malíř

67276. Konvolut 2 prací - Abstrakce
Dražba ukončena:27.10.2021 22:59:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
nebylo vydraženo