Percy Parlo - Mont - de - Marsant

Kombinovaná technika, 28x38 cm, signováno vpravo dole P. Parlo, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Papír poškozen.

10922. Mont - de - Marsant
Dražba ukončena:01.06.2017 22:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 01.06.2017 21:59:17 1167