Pecher - Krojované děvče

Olej na kartonu, 40x30 cm Signováno vpravo dole Pecher. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pecher
84616. Krojované děvče
Dražba ukončena:25.09.2022 20:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč