Pavel Štych - Vesmírné splynutí - VELKÝ FORMÁT

Olej na překližce, 153x117 cm. Signováno vpravo dole Štych. Nerámováno.

Stav: Malba poškozena.

o autorovi: 1972
Český malíř. V roce 1997 absolvoval na AVU.

Pavel Štych
58791. Vesmírné splynutí - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:29.04.2021 22:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč