Pavel Štych - Akty v zahradě - VELKÝ FORMÁT

Olej na sololitu, 139x132 cm. Signováno vzadu Štych. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1972
Český malíř. V roce 1997 absolvoval na AVU.

Pavel Štych
58758. Akty v zahradě - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:29.04.2021 21:54:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč