Pavel Piekar - Krajina

Litografie, 41x28 cm. Signováno tužkou vpravo dole Pavel Piekar 1989-92. Volný list.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1960
Grafik. Studoval na Stavební fakultě ČVUT v Praze, soukromě výtvarné umění u B. Kutila a manželů Hladíkových. Pracuje v NG v Praze jako správce budov. Věnuje se grafické tvorbě, nejčastěji používá techniku linorytu. Ve svých pracích používá citace mistrů jako základ pro vlastní výpověď. Vytvořil mimo jiné cykly barevných linorytů Pocta francouzskému umění a Tvář a tělo.

Pavel Piekar
87164. Krajina
Dražba ukončena:07.12.2022 21:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč