Pavel Fleischmann - Dívčí souboj

Olej na sololitu, 72x55 cm. Signováno vpravo nahoře P. Fleischmann 49. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898 - 1978
Narodil se v tehdejším Německu jako český Žid. Studoval v Praze a v Mnichově. V roce 1939 utekl před válkou do Švédska, kde také zemřel. Podnikl řadu studijních cest a jeho díla se vystavovala na mnoha zahraničních výstavách.

Pavel Fleischmann
60669. Dívčí souboj
Dražba ukončena:30.06.2021 19:16:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč