Pavel Fleischmann

60669. Dívčí souboj

popis: Olej na sololitu, 72x55 cm. Signováno vpravo nahoře P. Fleischmann 49. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898 - 1978
Narodil se v tehdejším Německu jako český Žid. Studoval v Praze a v Mnichově. V roce 1939 utekl před válkou do Švédska, kde také zemřel. Podnikl řadu studijních cest a jeho díla se vystavovala na mnoha zahraničních výstavách.

zbývá: 8 dnů, 7 hodin

konec dražby: 30.06.2021 19:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 600 Kč