Olej na sololitu, 72x55 cm. Signováno vpravo nahoře P. Fleischmann 49. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1898 - 1978
Narodil se v tehdejším Německu jako český Žid. Studoval v Praze a v Mnichově. V roce 1939 utekl před válkou do Švédska, kde také zemřel. Podnikl řadu studijních cest a jeho díla se vystavovala na mnoha zahraničních výstavách.