Paul Kostabi

69442. K.O.B.R.A

popis: Tisk, 12/75, 67x45 cm. Signováno vpravo dole tužkou Paul Kostabi. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 8 dnů, 6 hodin

konec dražby: 08.12.2021 20:42:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 12.11.2021 23:16:39 4570