Tisk, 12/75, 67x45 cm. Signováno vpravo dole tužkou Paul Kostabi. Rám, sklo. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1962 Americký umělec, hudebník, producent hudebních nosičů. Bratr Marka Kostabiho.