Paul Gaugin - Buďte zamilovaní. Buďte šťastni.

Dřevořez, 16x28 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo. Posmrtný otisk 70. léta 20. stol.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1848 – 1903
Francouzský postimpresionistický malíř.

62886. Buďte zamilovaní. Buďte šťastni.
Dražba ukončena:11.08.2021 21:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč