Paul Gaugin

62886. Buďte zamilovaní. Buďte šťastni.

popis: Dřevořez, 16x28 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo. Posmrtný otisk 70. léta 20. stol.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 11.08.2021 21:52:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč