Paola Graf - Kuřák

Olej na plátně, 60x60 cm. Signováno vlevo dole Paola Graf. Nerámováno.

Paola Graf
58714. Kuřák
Dražba ukončena:29.04.2021 20:50:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč