Neznámý autor - Památeční album fotografií - portrétů

Fotografie, 12x10 cm, album 33x27 cm. Pasparta. Pasparty jsou vloženy do luxusního alba potaženého kůží, zdobeno zlacením. Album je značeno 1886 VN 1936, vloženo do kartonové krabice. Ukázkový příklad luxusní funkcionalistický vazby.

Pozn.: Kartonová krabice mírně poškozena.

Neznámý autor
84215. Památeční album fotografií - portrétů
Zbývá:9 dnů, 20 hodin
Konec dražby:12.10.2022 20:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč