Fotografie, 12x10 cm, album 33x27 cm. Pasparta. Pasparty jsou vloženy do luxusního alba potaženého kůží, zdobeno zlacením. Album je značeno 1886 VN 1936, vloženo do kartonové krabice. Ukázkový příklad luxusní funkcionalistický vazby.
Pozn.: Kartonová krabice mírně poškozena.