P. Dominici Schram - Institutiones juris ecclesiastici publici et privati

Kniha, 20x13 cm. Tři díly ve třech svazcích, 512+620+524 stran. Vydal Mattheus Rieger roku 1774 ve Vídni. Celokožené, na hřbetě bohatě zlacené vazby.

Pozn.: Mírně poškozeno.

P. Dominici Schram
72379. Institutiones juris ecclesiastici publici et privati
Dražba ukončena:09.02.2022 21:17:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč