Kniha, 20x13 cm. Tři díly ve třech svazcích, 512+620+524 stran. Vydal Mattheus Rieger roku 1774 ve Vídni. Celokožené, na hřbetě bohatě zlacené vazby. Pozn.: Mírně poškozeno.