P. Dillinger, R. Škudla, N. Nastoupil, O. Matýsek a další - Konvolut 8 grafických listů

Různé grafické techniky, od 13x14 cm do 23x34 cm. Všechny signovány. 7x rám, sklo, 1x pasparta.

Pozn.: Mírně poškozeno.

P. Dillinger, R. Škudla, N. Nastoupil, O. Matýsek a další
308600. Konvolut 8 grafických listů
Dražba ukončena:09.05.2021 20:18:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč