P. Černý - Barokní dům

Olej na kartonu, 22x28 cm, signováno vlevo dole P. Černý 44, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

P. Černý
10454. Barokní dům
Dražba ukončena:31.05.2017 18:57:04
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 000 Kč