Peter Michal Bohůň - Konvolut 2 litografií

Litografie, obě 25x19 cm. Liptovský a Oravský kroj. 19. století. Původní rámy. Rám, sklo.

Pozn.: Papír poškozen.

Peter Michal Bohůň
59456. Konvolut 2 litografií
Dražba ukončena:12.05.2021 22:02:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč