Otto Hesselbom - Odpočinek mezi stromy

Olej na dřevě, 42x32 cm. Signováno vpravo uprostřed O. Hesselbom. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1848 – 1913
Švédský malíř krajin.

Otto Hesselbom
67158. Odpočinek mezi stromy
Dražba ukončena:27.10.2021 21:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč