Otta Schüller - Na náměstí

Olej na kartonu, 40x33 cm. Signováno vpravo dole Otta Schüller. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - ?
Německý malíř.

Otta Schüller
63263. Na náměstí
Dražba ukončena:01.08.2021 21:31:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč