Otakar Hůrka - Potok v pozdzimí náladě

Olej na plátně, 71x102 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

71600. Potok v pozdzimí náladě
Zbývá:9 dnů, 9 hodin
Konec dražby:26.01.2022 21:41:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:7 500 Kč