Ota Holas - V údolí

Olej na plátně, 62x81 cm. Signováno vlevo dole O. Holas. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu autorský štítek.

o autorovi: 1910 – 1992
Malíř, grafik. Byl nejprve přijat do Syndikátu českých výtvarných umělců na základě svých předložených prací, pak teprve začal studovat AVU u profesorů Obrovského a Mináře. Samostatně vystavoval od r. 1950, nejčastěji zpodobňoval Ostravu, Ostravsko a dojmy z cest.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč

Ota Holas
67931. V údolí
Dražba ukončena:24.10.2021 21:12:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 24.10.2021 21:07:08 468