Olej na plátně, 62x81 cm. Signováno vlevo dole O. Holas. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Vzadu autorský štítek.
o autorovi: 1910 – 1992
Malíř, grafik. Byl nejprve přijat do Syndikátu českých výtvarných umělců na základě svých předložených prací, pak teprve začal studovat AVU u profesorů Obrovského a Mináře. Samostatně vystavoval od r. 1950, nejčastěji zpodobňoval Ostravu, Ostravsko a dojmy z cest.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč