Oldřich Kulhánek

59335. Das Geschrei

popis: Lept, 41x25 cm. Signováno vpravo dole tužkou Oldřich Kulhánek 71. Volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200.000 Kč

zbývá:

konec dražby: 12.05.2021 19:37:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 8 500 Kč