O. Skorb

59769. Věštkyně

popis: Olej na plátně, 60x80 cm. Monogramováno vpravo dole S. Nerámováno.

zbývá: 18 dnů, 15 hodin

konec dražby: 26.05.2021 19:35:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč

1 100 Kč 02.05.2021 8:41:22 683
1 000 Kč 30.04.2021 0:26:56 318