O. Skorb - Věštkyně

Olej na plátně, 60x80 cm. Monogramováno vpravo dole S. Nerámováno.

O. Skorb
59769. Věštkyně
Dražba ukončena:26.05.2021 19:36:41
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč