O. Matysek

63184. Cesta mezi stromy

popis: Kombinovaná technika, 32x35 cm. Signováno vpravo dole O. Matýsek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.08.2021 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo