O. Forejt

67885. Odpoledne u domu - Motiv z Orientu

popis: Olej na kartonu, 39x50 cm. Signováno vpravo dole O. Forejt. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 8 dnů, 19 hodin

konec dražby: 24.10.2021 20:24:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 14.10.2021 15:24:16 2216