Not Banksy - Rat used face mask as parachute

Ručně stříkaný vícevrstvý spray na ručním papíře, 56x38 cm. Signováno vpravo dole Not Banksy. Rám, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu s evidenčním číslem díla. Značeno proff = dílo z autorova archivu (Not Banksy).

o autorovi: Práce signované Not Banksy patří dvěma britským umělcům s původním názvem STOT21stCplanB. Edice Not Banksy (poněkud upravené figurky zvířat, určené původně pro dětské pokoje) byly vydávány pouze 2 roky (2007-2008), pak bylo rozhodnuto o jejich ukončení. Po deseti letech byla vydána pamětní edice Not Not Banksy.

Not Banksy
58686. Rat used face mask as parachute
Dražba ukončena:29.04.2021 20:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč