neznámý autor  - Zimní potok

Olej na plátně, 35x40 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 42 cm

neznámý autor
80203. Zimní potok
Dražba ukončena:26.06.2022 20:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 25.06.2022 14:18:43 1526
500 Kč 23.06.2022 19:35:22 2105