neznámý autor  - Konvolut 6 prací

Olejomalby a kombinované techniky, od 21x17 cm do 44x27 cm. Nesignovány. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeny.

neznámý autor
80201. Konvolut 6 prací
Dražba ukončena:26.06.2022 20:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 26.06.2022 9:47:17 10579