Evropa 1. pol. 20. stol. - Pastýřka

biskvit, výška 41 cm. Značeno vzadu nečitelně vtlačenými značkami.

Nadstandardní velkost.

Evropa 1. pol. 20. stol.
79952. Pastýřka
Dražba ukončena:13.07.2022 21:48:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč