neznačeno - Dívka s květy

Porcelán, výška 14 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

neznačeno
84487. Dívka s květy
Dražba ukončena:13.10.2022 21:56:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč