nesignováno

62309. Zřícenina

popis: Olej na kartonu, 20x32 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu přípis s datací 1912.

dražba ukončena: 28.07.2021 19:36:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 900 Kč