nesignováno

67904. Zima u pobřeží

popis: Olej na překližce, 20x65 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 8 dnů, 19 hodin

konec dražby: 24.10.2021 20:43:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen