nesignováno

308976. Zátiší s rybou a chlebem

popis: Olej na kartonu, 40x60 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 14.06.2021 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo