nesignováno

69753. Zátiší s jablky

popis: Olej na kartonu, 41x33 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 5 dnů, 7 hodin

konec dražby: 05.12.2021 20:11:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 000 Kč