nesignováno

62900. Výroba látky

popis: Kombinovaná technika - kresba, všechny cca 22x16 cm. Nesginovány. 6 kreseb v jedné paspartě. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 11.08.2021 22:08:46

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 11.08.2021 22:03:46 2221
500 Kč 31.07.2021 15:57:32 3200