nesignováno - Voják v krčmě

Olej na plátně, 57x38 cm. Nesignováno. Středoevropský malíř počátku 20. století. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozená.

nesignováno
20212. Voják v krčmě
Dražba ukončena:30.05.2018 19:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč