Nesignováno - Velké těžítko

Sklo, 19 cm, Neznačeno.

Stav: Mírně poškozeno.

Nejdelší strana: 19 cm

Nesignováno
78199. Velké těžítko
Dražba ukončena:15.06.2022 21:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 27.05.2022 18:53:36 7987