nesignováno - Veduta Prahy z Petřína VELKÝ FORMÁT

Hlubotisk, 27x140 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
59556. Veduta Prahy z Petřína VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:13.05.2021 20:33:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč