nesignováno

69668. Ulice

popis: Olej na kartonu, 34x24 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.11.2021 20:30:30

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč